Diode Lazer Epilasyon

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Blog

Diode Lazer Epilasyon Nedir?

Diode ağrısız ve konforlu bir lazer epilasyon çeşididir. Nanometre boyunda ışık dalgaları ile yapılması Diode’yi lazer epilasyon çeşitlerinden biri yapmaktadır. Alexandrite ile benzer bir epilasyon çeşidi olması Diode lazer mi Alexandrite mi diye sorulmasına sebep olmaktadır. Gerçekçi gözle bakıldığında Diode lazer mi Alexandrite mi sorusunun kesin bir cevabı bulunmamaktadır. Her insanın kıl yapısı, deri yapısı farklıdır. Bu sebeple kişinin kıl ve deri özellikleri hakkında bilgilenmesi, Diode lazer epilasyon ve Alexandrite lazer epilasyon cihazlarını araştırması gerekmektedir. Böylece epilasyon yaptırmak isteyen kişi kendisi için Diode lazer mi Alexandrite mi sorusunun cevabını bulacaktır.

Diode Lazer EpilasyonDiode Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanmaktadır?

Uygulanışı oldukça basit olan Diode Lazer Epilasyon diğer birçok lazer epilasyonla benzerlik göstermektedir. Seans öncesinde kıllar kesilmektedir. Seansa başlamadan önce cilde özel jel sürülmekte ve seans başlamaktadır. Seans sırasında lazer bölgeye yaklaştırılmakta ve kıl köklerine ışın gönderilmektedir. Bu şekilde kıl kökü zayıflatılmakta ve kıl çıkmaması sağlanmaktadır. Seans boyunca hareketsizlik zorunluluğu yoktur. Sorulan Diode lazer mi Alexandrite mi konusunda burada fark yaratabilecek bir özellik bulunmamaktadır. Bu nedenle Diode lazer mi Alexandrite mi sorusu bu alanda gereksizdir.

Diode Lazer Epilasyon Özel Yapan Nedir?

Diode lazer epilasyon sayesinde vücuttaki istenmeyen kıllardan kurtulmak çok kolaydır. Herhangi bir giysiyi giymek üzere klasik epilasyon yapmayı beklemek gerekmemektedir. Diode epilasyon estetik açısından her zaman rahat olmayı garanti etmektedir. Son yıllarda popülerleşen lazer epilasyon çeşitleri arasında hem erkek hem kadınların beklentilerini karşılayan Diode lazer epilasyon acısız bir uygulama sunmaktadır. Uygulama sırasında hem uygulamayı gören hem de uygulamayı yapan kişi oldukça rahat ve konforludur. Uygulama sırasında herhangi bir sorun çıkmamakta ve seans güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır. Seanstan sonra kişi herhangi bir sorun yaşamamakta ve günlük yaşamına devam edebilmektedir.

Diode Lazer Epilasyon Cihazı

Diode Lazer Epilasyon için nanometre boyunda ışın gönderen cihazlar kullanılmaktadır. Bu nanodalgaların görevi derinin altına inmek ve kıl köklerine etki etmektir. Nanodalgalar kıl kökünü zayıflatmakta, etkisiz hale getirmekte böylece kıl çıkmamasını sağlamaktadır. Cilt sağlığı açısından herhangi bir zararı ve yan etkisi bulunmayan Diode lazer epilasyon cihazı oldukça güvenlidir. Diode cihazın çalışma şekli, etkisi, teknolojisi, frekans ayarları, lazer atışları, garanti süresi, kullanımı, Diode lazer mi Alexandrite mi vb. konularda bilgilenmek mümkündür. Lazer epilasyon cihazı ile ilgili daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için http://estetik.andromed.com.tr/motus-ld/ linki ziyaret edilebilir.

Etiketler:, , , , , , ,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz