Diode Lazer mi Alexandrite mı?

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Blog

Lazer Epilasyonunda Deka Motus AX Nedir(Alexandrite Lazer)?

Sağlıklı yaşamak isteyen bireyler, bazı kıl köklerinden kalıcı olarak kurtulmak ve sorun yaşamamak için epilasyon yaptırmaktadırlar ve bunu da yaygın olarak lazer epilasyon cihazlarıyla gerçekleştirmektedirler. Deka Motus AX Alexsandrite lazerin kullandığı bir epilasyon cihazıdır. Bu cihaz birçok üstün özelliklere sahip bulunmaktadır. Entegre cilt ile temasta deri soğutma sistemine sahip olduğundan hastaların ağrı hissetmelerinin önüne geçilmek istenmektedir. 10 farklı başlık seçeneğine sahip epilasyon cihazı ile kişiye özel seçim yapılmasına imkan sağlamaktadır. Güç kaynağı doktor muayenehanesi veya klinik muayenehanesi mekanlarına uyumlu hale getirilmiştir. En büyük avantaj olarak müşterilerin memnun kalması ve bu yolla yatırımın en kısa sürede geri dönmesi hedeflenmektedir.

Diode Lazer mi Alexandrite mı

Alexsandrite Cihazının Avantajları Nelerdir? Kullanım Bölgeleri Nerelerdir?

Bu Alexsandrite lazer cihazı sadece açık tenli cilde sahip olan kişilerde değil koyu renkli cilde sahip kişilere de uygulanmakta ve acısız olarak tedavi gerçekleştirilmektedir. Tedavi olarak lazer epilasyonlarda ve pigment lezyonlarda kullanılmaktadır.

Diode Lazer Cihazı Olan Deka Motus LD nedir?

En yüksek düzeyde hasta konforunun amaçlandığı, Alexsandrite Lazerin uygulanmadığı

diode lazer epilasyon cihazıdır. Yalnızca kadınlara hizmet etmez, erkeklerinde yaptırmış oldukları diode lazer epilasyon cihazlarıdır. Bu cihaz tedavi uygulanan bölgedeki derinin soğutulmasını sağlar ve bu sayede derideki lazer cihazının sıcaklık etkisinin azaltılması sağlanmış olmaktadır. Bu diode lazer epilasyon ile tedavi süreci yüzde seksen oranda azalma göstermektedir. Görüntü olarak ergonomik olarak tasarlanmış bir diode lazer epilasyon cihazıdır. Kullandığı teknik sayesinde sırt ve bacak epilasyonlarında süreden tasarruf sağlamaktadır. Deka Motus diode lazer epilasyon cihazı tedavi tipi olarak lazer epilasyonlarında ve akne tedavisinde uygulanmaktadır.

Alexsandrite mı Diode Lazer mi?

Lazer epilasyon cihazı olarak Deka Motus AX alexsandrite lazer tekniğine sahip bir cihaz iken, Deka Motus LD diode lazer epilasyon tekniğine sahip bir cihazdır. Alexsandrite cihazlar teknoloji ile yeni teknikler geliştirmekte deri ile temastaki soğutma özelliği ile ağrısız epilasyonu müşterilerine sunmaktadır. Diode lazerli cihazlarda da soğutma tekniğinin kullanıldığı görülmekte ve sırt ve bacak epilasyonlarında zaman kazanmasına ve müşteri memnuniyetine hizmet etmektedir. Hangi tip lazerin başka ifadeyle diode lazer mi alexandrite mı cihazlarının kullanılması gerektiği duruma göre farklılık göstermektedir. Lezyon tedavisinde diode lazer mi alexandrite mı tercih etmeli? sorusuna alexsandrite lazer cevabı verilmektedir. Akne tedavisinde ise diode lazer mi alexandrite mi sualine verilecek çözüm yolu ise diode lazer kullanmanın gerektiği olmaktadır. Sırt bölgesine epilasyon yaptırmak isteyen erkeklerin diode lazer mi alexandrite mı tercih etmesi gerektiğinde, seçim yönü diode lazer olmalıdır. Koyu ten cilde sahip olan kişilerde diode lazer mi alexandrite mı uygulanmalıdır? sorusuna yeni model ile alexsandrite epilasyon cihazlarını tercih ederek kalıcı olarak kıl köklerinden kurtulmaları mümkün olmaktadır. Cilde soğuk temas özelliğindeki diode lazer mı alexandrite mi uygulanmalıdır? sorusuna verilecek cevapta hem alexsandrite hem de diode modelinde bulunduğu için tercih etme kişiye bırakılmaktadır. Detaylı bilgi için http://estetik.andromed.com.tr/motus-ld/ linki ziyaret edilebilir.

 

Etiketler:, , , , , , , ,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz